Wyroby dla motoryzacji

Najliczniejszą  grupą wyrobów produkowanych przez naszą firmę są wyroby – części zamienne dla motoryzacji. Przeważająca część z nich jest stosowana w zawieszeniach samochodów  osobowych i ciężarowych.

Zawieszenie  to zespół elementów łączących koła z reszta pojazdu, którego zadaniem jest przenoszenie sił powstających na styku koła z powierzchnią jezdni na nadwozie. Zapewnia komfort jazdy oraz stateczność i sterowność pojazdu. W skład zawieszenia wchodzą:

  • elementy prowadzące koło odpowiadające za prowadzenie, skok i geometrię zawieszenia, np. wahacz, drążek poprzeczny lub wzdłużny,
  • elementy resorujące,
  • elementy tłumiące np. amortyzatory
 

Jednym z elementów wahacza jest tuleja gumowo-metalowa. Tego typu tuleja powinna charakteryzować się bardzo dobrą jakością użytych materiałów  i wykonania . Jej  zadaniem jest tłumienie wszelkich nawet najdrobniejszych drgań, których nie są w stanie wytłumić opony i amortyzatory.

Tuleje wahacza produkowane przez naszą firmę charakteryzują się bardzo dużą trwałością i wysoką jakością  ponieważ stosujemy odpowiedni dobór materiałów zwłaszcza mieszanek gumowych o bardzo dobrych własnościach amortyzujących i tłumiących. Konstrukcja wszystkich tulei gumowo-metalowych jest ścisłym odwzorowaniem oryginalnych detali z użyciem analogicznych mieszanek gumowych i rodzaju stali w tulei metalowej. Dzięki dobrej jakości materiałów i precyzyjnemu wykonaniu wyroby te są kompatybilne z pozostałą konstrukcją co przenosi się na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Call Now Button