Firma Gumex  Producent Części Motoryzacyjnych Arkadiusz Szot  to przede wszystkim producent części zamiennych  gumowych i gumowo-metalowych przeznaczonych na rynek motoryzacyjny – automotive. Przez wiele lat dostarczaliśmy nasze wyroby bezpośrednio na montaż  do Fabryki Samochodów Osobowych w Warszawie.

Oprócz wyrobów przeznaczonych dla motoryzacji produkujemy wyroby gumowe, silikonowe, gumowo-metalowe, z tworzyw sztucznych i termoplastów mające zastosowanie w  innych gałęziach przemysłu np. przemyśle maszyn rolniczych, maszynowym, elektrotechnicznym czy elektronicznym, itd. Wykonujemy usługi związane z obróbką metali i tworzyw sztucznych. Produkujemy z materiałów własnych i powierzonych według rysunków czy wzorców otrzymanych od klienta stosując optymalne technologie w zależności od stopnia wymagań dla wyrobu.

Duże kompetencje załogi  oraz elastyczne podejście do potrzeb klienta zapewniają nie tylko  doskonałą jakość produkowanych wyrobów ale także wysoką efektywność co w konsekwencji przenosi się na rozwój firmy, poszerzenie zakresu jej działalności i zdobywanie nowych klientów.