NIE UZNAJEMY NIEMOŻLIWOŚCI

O NAS

Firma Gumex  Producent Części Motoryzacyjnych Arkadiusz Szot  to przede wszystkim producent części zamiennych  gumowych i gumowo-metalowych przeznaczonych na rynek motoryzacyjny – automotive. Przez wiele lat dostarczaliśmy nasze wyroby bezpośrednio na montaż  do Fabryki Samochodów Osobowych w Warszawie.

Oprócz wyrobów przeznaczonych dla motoryzacji produkujemy wyroby gumowe, silikonowe, gumowo-metalowe, z tworzyw sztucznych i termoplastów mające zastosowanie w  innych gałęziach przemysłu np. przemyśle maszyn rolniczych, maszynowym, elektrotechnicznym czy elektronicznym, itd.

Wykonujemy usługi związane z obróbką metali i tworzyw sztucznych. Produkujemy z materiałów własnych i powierzonych według rysunków czy wzorców otrzymanych od klienta stosując optymalne technologie w zależności od stopnia wymagań dla wyrobu.

Duże kompetencje załogi  oraz elastyczne podejście do potrzeb klienta zapewniają nie tylko  doskonałą jakość produkowanych wyrobów ale także wysoką efektywność co w konsekwencji przenosi się na rozwój firmy, poszerzenie zakresu jej działalności i zdobywanie nowych klientów.

Wyroby dla motoryzacji

Produkujemy bardzo dobrej jakości części zamienne dla branży motoryzacyjnej takie jak: tuleje wahacza, osłony półosi i przekładni kierowniczej, uszczelki pokrywy zaworów, poduszki mocowania silnika, czy obsady drążka stabilizatora oraz inne.

Wyroby z tworzyw sztucznych i termoplastów

Wyroby z tworzyw sztucznych i termoplastów to najnowsza i dynamicznie rozwijająca się gałąź naszej produkcji.

Wyroby gumowe i silikonowe

Produkujemy wyroby gumowe i silikonowe o różnych kształtach i zmiennych przekrojach stosowane w takich obszarach jak przemysł rolniczny, elektrotechniczny czy elektroniczny.

Wyroby gumowo-metalowe

Nasze wyroby gumowe-metalowe w wyniku doboru wysokiej jakości mieszanek gumowych oraz klasy metalu charakteryzują się doskonałą odpornością na obciążenia statyczne i dynamiczne co potwierdzane jest testami i opiniami klientów.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?

Untitled-1

SPECJALIZACJA

Specjalizujemy się w produkcji części zamiennych gumowych i gumowo-metalowych stosowanych w zawieszeniach w samochodach osobowych m.in. w popularnych modelach Daewoo Lanosa, Chevroleta Aveo, VW i Opla. Rozwój naszej specjalizacji jest bardzo istotny dla firmy. Nowe produkty z tej dziedziny wdrażane są kilkanaście razy w roku.

Untitled-2

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie pracowników i ich wysokie kompetencje oraz elastyczność w podejściu do potrzeb klienta pozwalają tworzyć produkty z pełną gwarancją najwyższej jakości. Jest to poparte starannym wyborem poddostawców i kilkufazowym cyklem produkcyjno-kontrolnym.

Untitled-3

PROFESJONALIZM

Dla nas jest to fundament gwarantujący status quo naszej firmy, ale przede wszystkim – jej ciągłego rozwoju. W nowoczesnej gospodarce nic nie stoi w miejscu. Dlatego stale kształtujemy świadomość wszystkich pracowników, warunkującą dynamikę zmian prowadzącą do osiągnięcia „turkusowego” poziomu rozwoju.

NASZE LICZBY

0 lat
doświadczenia w branży
0
sprzedanych wyrobów
0
produktów w ofercie
0
klientów w sekcji motoryzacyjnej

PROWADZIMY SPRZEDAŻ

Untitled-4

Detaliczną Online

W 2020 zamierzamy uruchomić sprzedaż naszych wyrobów przez portale aukcyjne oraz nasz sklep internetowy gumex.sklep.com.pl

Untitled-5

Realizacja zamówień hurtowych

Realizujemy zamówienia hurtowe w ilościach paletowych po indywidualnej konsultacji.

Untitled-2

Przetargi i indywidualne zamówienia

Bierzemy udział w ofertach przetargowych i na życzenie klienta realizujemy zamówienia cykliczne.