CZĘŚCI DO ZAWIESZENIA

Zawieszenie jest jednym z najważniejszych układów w budowie samochodu. Ma wielki wpływ na bezpieczeństwo pasażerów oraz kierowcy. Od niego w znacznym stopniu zależy także komfort i wygoda w aucie.

Więcej

 

CZĘŚCI GUMOWE DO SAMOCHODÓW

W każdym samochodzie osobowym udział części gumowych użytych do jego montażu to 15÷20 kg gumy i elastomerów termoplastycznych oraz 25÷40 kg opon.

Więcej

 

PODUSZKI GUMOWO-METALOWE

Niezawodna jakość i odpowiedni montaż elementów gumowo-metalowych w samochodzie decydują nie tylko o bezpieczeństwie kierowcy, pasażerów i przewożonych bagaży i ładunków, ale także o komforcie jazdy. Powszechność stosowania gumy w amortyzatorach i poduszkach gumowo-metalowych wynika z jej najważniejszej właściwości – wysokiej możliwości tłumienia drgań.

Więcej

 

CZĘŚCI SILIKONOWE DO SAMOCHODÓW

Artykuły wykonane z silikonu są wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu,  zwłaszcza, kiedy użytkownicy mają najwyższe wymagania dotyczące trwałości i jakości wykorzystywanych materiałów.

Więcej

 

USZCZELKI GUMOWE

Uszczelki gumowe do samochodów znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle samochodowym. Szeroką gamą produktów gumowych są uszczelki drzwi.

Więcej

 

TULEJE WAHACZA

Wahacze samochodowe to jedna z tych części w budowie samochodu, od których w bardzo dużym stopniu zależy bezpieczna jazda.

Więcej

ODBOJE GUMOWE

Odboje gumowe są częściami zabezpieczającymi na zasadzie amortyzacji przed uderzeniem, a ich zabezpieczająca funkcja wynika z właściwości fizycznych gumy.

Więcej

 

TULEJE METALOWO-GUMOWE

Gumex oferuje szeroki asortyment części zamiennych metalowo-gumowych do samochodów osobowych i dostawczych, a wśród nich: tuleje metalowo-gumowe, podpory wałów, amortyzatory drgań, osłony przegubów, części metalowe, gumowe i inne komponenty zamienne.

Więcej

 

OSŁONY PÓŁOSI

Przegub napędowy jest częścią półosi napędowej, która pozwala na zmianę kąta pracy półosi. Jednocześnie zapewnia ciągłość przekazywania napędu, co jest niezbędne, aby możliwy był ruch zawieszenia w górę i w dół, a także skręcanie kół kierowanych wobec nieruchomego zespołu napędowego.

Więcej

 

OSŁONY PRZEKŁADNI KIEROWNICZEJ

Układ kierowniczy to jeden z najważniejszych układów w pojazdach i bezpośrednio odpowiada za bezpieczeństwo podróżnych. Dlatego stosowane w nich rozwiązania powinny być jak najtrwalsze. Ale niestety nie zawsze tak jest.

Więcej

Katalog online

Poniżej do pobrania nasz katalog

Pobierz